Nowe Wydawnictwo KPZK PAN

 

 

 

Miło nam poinformować, że w roku 2020 Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN zainicjowała nową serię wydawniczą - opracowania typu Policy Brief.

Opracowania te bazują na pracach i projektach naukowych i są przygotowywane w odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się współczesne wyzwania rozwojowe oraz zapotrzebowanie przedstawicieli władz centralnych oraz samorządowych wszystkich szczebli.

Ich celem jest dostarczenie władzom publicznym oraz innym podmiotom uczestniczącym w zagospodarowaniu i organizacji przestrzeni, zwartych, obiektywnych informacji opartych na wynikach badań naukowych.


 

 

.......................................................................................................................................................................

   

Publikacje KPZK PAN proszę zamawiać w Redakcji Wydawnictw KPZK PAN, 00-901 Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, pok. 2308,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.