Zasady korzystania z logotypu

Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN

 

 1. Logotyp stanowi kluczowy element systemu identyfikacji wizualnej Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.
 2. Występują dwie podstawowe wersje logotypu:
 • Wersja pełna składa się ze znaku graficznego przedstawiającego kontur Polski wraz ze skrótem KPZK PAN umieszczonym wewnątrz konturu oraz nazwy Komitetu. Wersja pełna występuje w wariancie polskim i angielskim oraz w wariancie kolorowym, kolorowym w kontrze, monochromatycznym i monochromatycznym w kontrze.
 • Wersja skrócona składa się ze znaku graficznego przedstawiającego kontur Polski wraz ze skrótem KPZK PAN umieszczonym wewnątrz konturu. Wersja skrócona występuje w wariancie polskim, który stosujemy także w materiałach anglojęzycznych oraz w wariancie kolorowym, kolorowym w kontrze, monochromatycznym i monochromatycznym w kontrze.
 1. Dopuszcza się korzystanie wyłącznie z plików źródłowych logotypu dostępnych na stronie kpzk.pan.pl lub udostępnionych w inny sposób przez Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN na prośbę zainteresowanych.
 2. Prawo do używania logotypu bez występowania z wnioskiem o zgodę przysługuje członkom Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN:
 • Na swoich stronach internetowych w odniesieniu do informacji związanych z ich działalnością w Komitecie Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN
 • W mediach społecznościowych w odniesieniu do informacji związanych z działalnością Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.
 • Na prezentacjach multimedialnych, materiałach konferencyjnych, papierze firmowym i innych dokumentach i materiałach związanych z działalnością w ramach Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.
 1. Prawo używania logotypu bez występowania z wnioskiem o zgodę przysługuje również podmiotom odpowiedzialnym za organizację wydarzeń naukowych i naukowo-praktycznych (konferencje, seminaria, warsztaty itp.) współorganizowanych przez Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN lub objętych patronatem Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN w celach związanych z organizacją tych wydarzeń.
 2. W przypadkach nieujętych w p. 4 i 5 konieczne jest uzyskanie zgody Prezydium lub Przewodniczącego Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN na wykorzystanie logotypu. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Zabrania się używania logotypu w sposób:
 • Niezwiązany z celami i zakresem działalności Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.
 • Godzący w dobre imię i wizerunek Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.
 • Prowadzący do deprecjacji znaków i obniżenia prestiżu logotypu.

 

Pobierz logotyp